Як спіймати коропа

Як спіймати коропа? Короп обережна, а також дуже полохлива риба, яку не так просто спіймати. Навіть досвідченим рибалкам не завжди вдається заманити її в пастку, що вже говорити про новачків. Але! Є декілька хитрощів з допомогою яких можна зловити цю рибку. Короп – це всеїдна риба, тому в якості насадки можна використовувати: – Картопля – […]

Як спіймати коропа?

Короп обережна, а також дуже полохлива риба, яку не так просто спіймати. Навіть досвідченим рибалкам не завжди вдається заманити її в пастку, що вже говорити про новачків. Але! Є декілька хитрощів з допомогою яких можна зловити цю рибку.

Короп – це всеїдна риба, тому в якості насадки можна використовувати:

– Картопля
– Кукурудза
– Горох
– Коропові Бойл
– Гнойові черви
– Опариші
Карпа можна ловити в будь-який час року, але кращий час для риболовлі – це весна і літо.

На самому початку весни, коли ще не прогрілася вода, коропа можна знайти біля берега, де є зарості. Виходити на риболовлю варто рано вранці, коли сонце ще не встигло прогріти землю. Так як це теплолюбна риба, то відповідно вона буде знаходиться на мілководді, поки не прогріється вода. Потім при потеплінні короп йде на дно і необхідність бути в заростях відпадає. Важливо зловити той момент, коли риба ще на мілині, тоді улов забезпечений.

Влітку на риболовлю потрібно виходити ближче до вечора, так як після спекотного дня, риба випливає тільки після спаду температури.

Щоб зловити коропа, варто почати з підгодовування або принади. Чи є різниця між цими двома визначеннями? Так, але не суттєва. Привада – це свого роду підгодовування, тільки прив’язана вона до певної території. Ви приручаєте рибу до певного місця, куди вона згодом буде припливала постійно.

У ролі приманки можна використовувати:

– Макуха
– Каші
– Варена картопля
Короп риба – яку потрібно не тільки зловити, а й зуміти витягти, просто так її НЕ виловити.

На що потрібно звернути увагу на рибалці:
– Одяг (вона повинна бути не яскравою і зручною, в кращому випадку – спеціальний костюм)
Рибальська снасть (вона повинна бути надійною)
– Ваша тінь (вона не повинна падати на воду)
– Тиша (шум відлякає вашу видобуток)
– посидючість
– терпіння
На упіймання такої риби можуть впливати погодні умови. У похмурий і холодний день, можна не розраховувати на хороший улов. А ось в сонячний і теплий – запросто. Короп дуже чутливий до перепадкам температури і скачках тиску, варто звернути на це увагу.

Ця смачна і корисна риба, з якої можна зробити різні страви. Володіючи ніжною і соковитою м’якоттю, вона дарує неповторний смак, який добре відчутний, коли риба запікається. Єдиний недолік маленької риби – це велика кількість кісток. Але зате великий короп майже не має кісток.

Не варто впадати у відчай, якщо не вийшло зловити рибу сьогодні, спробуйте на наступний день. Кожна справа вимагає час, а для рибалки головне – терпіння і посидючість.

Риболовля на коропа в риболовному клубі Солтанівка. Забронювати вимостку за тел. +38 (068) 259 04 04, +38 (063) 259 04 04

    Залишити коментар

    Ваша електронна адреса не буде опублікована.