Оренда альтанки

Комфортна альтанка місткістю від 4 до 12-ти гостей

Відпочинок в альтанці за містом: оточи себе комфортом

Хто з нас не любить відпочинок на природі! Ліс, озеро, спів птахів – в таких місцях душа відпочиває і заряджається позитивною енергією. Головне, щоб такий відпочинок був комфортним, тому без обладнаних альтанок просто не обійтися. Влітку вони захищають від палючого сонця і комах, а взимку – від холоду і вітру. Це затишок і захищеність, завдяки якій вам не захочеться їхати додому.

Наші альтанки обладнані столами і лавками, а також є мангал для приготування шашликів і інших блюд. Адже на природі завжди хочеться смачно поїсти.

Вартість альтанок для компанії

У розпорядженні наших гостей є 10 альтанок двох розмірів під різну кількість відпочиваючих:

  1. Для компанії з 8 осіб ми пропонуємо великі альтанки вартістю за день: 450 грн. (будні дні) і 650 грн. (вихідні дні).
  2. Для компанії до 6 осіб зручними будуть альтанки меншого розміру з мангалом вартістю за день: 400 грн. (будні дні) і 500 грн. (вихідні дні).
  3. Для компанії до 4 осіб зручними будуть альтанки меншого розміру з мангалом вартістю за день: 300 грн. (будні дні) і 400 грн. (вихідні дні).

Обов’язковою умовою є внесення застави в розмірі 500 грн., Який повертається відпочиваючим, якщо правила перебування не були порушені. У кожній альтанці є переносні столи і лавки, щоб всі гості могли зручно розміститися.

Час перебування гостей на території: щодня з 7:00 до 18:00.

Ми цінуємо, що приїхав до нас один раз, гості стають нашими постійними клієнтами. Нас рекомендують друзям і знайомим, а це для нас найкраща похвала.

Приїжджайте до нас на відпочинок під Києвом, будемо раді Вас бачити!