Корпоративна рибалка

Це прекрасний шанс виїхати за межі міста власним колективом і провести час за досить захоплюючим заняттям

Корпоративна рибалка в Солтановці: отримаєте море задоволення і згуртуєте ваш колектив!

Тимбилдинг в будь-якому колективі спрямований на згуртування команди. Корпоративна риболовля є відмінним способом провести час разом на природі, поспілкуватися в неформальній обстановці, краще пізнати один одного. Особливо це актуально для чоловічих колективів, в яких всі люблять рибалити і вести неспішні, душевні розмови.

Для такого проведення часу дуже зручно орендувати альтанку зі столами і мангалом, щоб приготувати шашлики або з ловлення тут же рибу.

Дозвольте собі і своїм товаришам по службі відмінно відпочити за містом, забути про робочі моменти і зарядитися силами для нових трудових буднів. А ми вам в цьому допоможемо, адже Рибальський клуб Солтанівка – це найкраще місце під Києвом для лову риби і не тільки.

Наші ціни вас приємно здивують, а сервіс нікого не залишить байдужим. Корпоративна рибалка на озері біля села Хлепча зробить ваш колектив більш згуртованим і готовим до нових робочим звершень. Адже де, як в неформальній обстановці, можна краще пізнати один одного і відкрити в здавалося б вивчених людей щось нове. Може, серед вас є майстер спорту з риболовлі!

На скільки людей розрахована озеро?

На берегах нашого великого озера може розміститися як маленька компанія, так і великий колектив з декількох десятків людей. Наш великий досвід роботи дозволяє нам врахувати всі потреби клієнтів, незалежно від їх кількості. Адже головне для нас – щоб гості залишилися задоволеними і захотіли знову до нас повернутися.

Індивідуальний підхід персоналу до побажань кожної компанії розташовує до комфортного приємного відпочинку і невимушеній атмосфері. Якщо у вашій компанії є ті, хто не вміє рибалити, ми їх обов’язково навчимо. Адже в нашому колективі працює досвідчений інструктор, який швидко навчить всім тонкощам риболовлі. І ваш перший великий улов точно не змусить себе чекати.

Також корпоративну риболовлю можна перетворити в справжнє змагання. Наприклад, розбитися на команди і подивитися, хто зловить більше риби. Тільки уявіть, який азарт пануватиме в вашому дружному колективі. І ви ще довго на роботі будете згадувати, як же здорово було в Fishing club Солтанівка. І ваша наступна корпоративна рибалка точно приведе вас на береги озера під Хлепча.

Приїжджайте до нас! Будемо раді вашому візиту!