Чи потрібен стартовий закорм при лові на вудку

У яких випадках під час риболовлі доцільно загодовують точку лову. Коли обов’язково варто загодовують точку лову. А в яких випадках робити це не обов’язково. Особливості риболовлі і природного закорму при лові на хлібні, борошняні. зернові види насадок.

Чи потрібен стартовий закорм?

Ловля риби передбачає собою подачу наживки в певну точку на водоймі. Де, на думку рибалки, знаходиться активно годується риба. Але, як показала практика, не часто трапляється так, що на потрібній точці буде перебувати хоча б одна годується риба. Не кажучи вже про цілу зграї. У разі, якщо ви прийшли на водойму просто відпочити, помилуватися природою, подихати в кінці-то кінців свіжому повітрям. А сам результат риболовлі для вас є справою другорядною. То в такому випадку ви можете обійтися і без стартового закорму. Залежно від того, яким місцем до вас повернеться сьогодні пані фортуна. Ви можете все одно розраховувати на хоч який-небудь найменший улов.

А ось якщо ви відвідали платну рибалку з конкретною метою наловити риби не менше встановленої норми. Тоді без стартового закорму вам ніяк не обійтися. При лові на поплавкову вудку завдяки підгодовування точки лову ви можете сміливо розраховувати на те, що через якийсь час сюди підтягнеться активна риба. З досить великій акваторії обраного вами в якості сьогоднішнього лову водойми.

Як виробляти закорм?

Сам закорм можна виробляти по-різному. Можна відразу нагодувати обрану точку лову заздалегідь приготовленої підгодовуванням. А от у випадку вашої риболовлі на рослинні види наживок або галушки, кульки комбікорми. Наприклад, манки або ж хліба стартовий закорм можете не робити і зовсім. Вся справа в тому, що зернові і борошняні галушки через деякий час знаходження у воді самочинно руйнуються на гачку і обпадають на дно. Цей процес може прискорити перебіг, якщо ж рибалка відбувається на річці, або ж дрібна риба. Яка не може з’їсти галушку цілком, а лише дробить її. Що впала на дно хлібо-зернова основа тут же стає природною підгодовуванням для риби. А через деякий час безпосередньо в точці лову вже може утворитися досить пристойне пляма з опалого наживки. Наприклад, цей процес пасивного підгодовування точки лову. Також без уповільнення активує процес приваживания активно годується риби з досить великої акваторії водойми.

    Залишити коментар

    Ваша електронна адреса не буде опублікована.